به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

289 021-284

info@safiranmelal.com

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه طبقه 13

تهران - ایران

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک

آیا می دانستید  با خرید ملک در اروپا می توان اقامت برخی از کشور های اروپای را گرفت؟ برای آگاهی بیشتر از چگونگی اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک مارا دنبال کنید.

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک

ملک خریداری شده برای اخذ ویزای چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ملک خریداری شده برای اخذ ویزای چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟با خرید یک ویلا یا خانه می توان هم یک سرمایه گذاری در اروپا انجام داد و هم  می توان اقامت آن کشور را گرفت کشوری مثل پرتغال. 

خرید خانه در اروپا فقط برای تفریح نیست می توان از طریق خانه در اروپا اقامت آن کشور را گرفت و آنجا ساکن شد.

وقتی اقامت در کشور اروپای را گرفتیم می توانیم به دیگر کشور ها بدون نیاز  به ویزا با شنگن خود سفر کنیم. 

ولی برای کار و ادامه تحصیل باید در کشور مقصد که اقامت آنجا را گرفته ایم زندگی کنیم. خرید ملک در اروپا هم یک سرمایه گذاری پر سود به حساب می آید هم می توان از طریق آن اقامت آن کشور را به دست آورد. 

می توان خانه و ملک خریداری شده در اروپا را اجاره داد و از سود اجاره آن بهره جست یا می توان به عنوان خانه ای برای گذراندن اوقات بیکاری از آن استفاده کرد. زمان تعطیلات می توان به اروپا رفت و از خانه دوم خود دیدن نمود و آنجا به تفریح پرداخت.

وقتی ملکی را در اروپا خریداری می کنیم شرط حضور مشتری در کار نیست و ما می تواینم به صورت غیر حضوری در اروپا و کانادا ملک خریداری کرده و به راحتی آن هارا خرید و فروش کرد. 

ملک خریداری شده باید دارای سند باشد باید مورد پذیرش مسئولین مربوطه باشد تا به ثبت آنها برسد و بشود از روی آن اخذ اقامت گرفت.

پس از خریداری شدن یک ملک و پس از تنظیم شدن سند نهای آن ملک  ویزای اقامت ما صادر شده و می توانیم در کشور مقصد زندگی‌کنیم.

انواع راهکار برای اقامت در اروپا

برای اقامت در اروپا راه کار های بسیار زیادی وجود دارد. ما می توانیم با گرفتن اقامت در اروپا زندگی جدیدی در اروپا را آغاز کنیم. اروپا به خاطر صنعتی بودن و بسیار پیشرفته بودن نظر بسیاری از مردم را جلب کرده به این کشور های پیشرفته مهاجرت کنند. 

انواع روش برای اقامت سوالی است که ما به جواب دادن به آن می پردازیم. برای گرفتن اقامت اروپا می توان از طریق تحصیل و ادامه تحصیل به این کشور ها مهاجرت کرد. 

یا اگر به ما در خواست داده باشند که برای کار می توانیم به آن کشور برویم می توان به آن کشور مهاجرت کرد. گاهی برنامه های کاری جوری تنظیم می شود که باید برای سفر های کاری به کشور های اروپای مهاجرت کرد. 

بسیاری از ورزشکاران که در کار خود موفق هستند از طریق کشور های دیگر درخواست اقامت می گیرند و می توانند بدون هیچ هزینه ای به کشور مقصد مهاجرت کنند و اقامت آنجا را به دست آورند. 

بعضی از افراد از طریق درخواست پناهندگی دادن به کشور میزبان از آن کشور می خواند که پناهندگی آن ها را قبول کند، پناهندگی برای مسائل بسیاری صورت می گیرد. پناهندگی برای مسائل نژادی، مذهبی، قومی، و ….

می توان برای مسائل سیاسی هم در خواست پناهندگی کرد وقتی در کشوری مورد ازیت و آزار قرار می گیرید می توان از طریق درخواست پناهندگی دادن به دیگر کشور ها به آن کشور ها رفت و آنجا به اقامت جدید پرداخت.

مدارک و شرایط لازم برای اخذ اقامت دائم در اروپا

مدارک و شرایط لازم برای اخذ اقامت دائم در اروپابرای اقامت دائم در کشوری مثل کشور های اروپای هر کشوری قوانین مخصوص به خود آن کشور را دارا می باشد. 

برای اقامت دائم در اروپا می توان به مدت چندین سال در کشور مقصد زندگی کرد. زندگی طولانی مدت در یک کشور باعث می شود اقامت آن کشور را به دست آورد. 

ویزای سرمایه گذاری باعث می شود که ما بتواینم از طریق این ویزا به دیگر کشور ها رفته و کار های سرمایه گذاری را انجام بدهیم بدون محدودیت به انجام فعالیت بپردازیم.