به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

289 021-284

info@safiranmelal.com

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه طبقه 13

تهران - ایران

اخذ اقامت فوری شنگن

اخذ اقامت فوری شنگن

اخذ اقامت فوری شنگن تحت چه شرایطی امکان پذیر است؟ آیا می توان به شرکت های نامعتبر ادعا کننده اقامت فوری شنگن اعتماد کرد؟

اقامت فوری شنگن

آشنایی با نحوه اخذ اقامت شنگن

بسیاری از افراد همواره به دنبال اخذ اقامت ویزای شنگن هستند ولی اطلاعات کافی در این زمینه نداشته و همواره فریب تبلیغات سودجویان و کلاه برداران را می خورند.
بسیار مشاهده شده که سودجویان با دریافت هزینه های بسیار بالا و سرسام آور از اعتماد متقاضیان جهت اخذ اقامت شنگن سوء استفاده نموده و هیچ گونه خدماتی به آن ها ارائه نکرده اند و حتی موفق به اخذ اقامت شنگن برای آن ها نیز نشده اند.

برای آشنایی با نحوه اخذ اقامت شنگن لازم است ابتدا اطلاعاتی را در رابطه با کشور های عضو شنگن و همچنین شرایط اخذ اقامت شنگن ارائه نماییم.
به طور کلی کشور های عضو پیمان شنگن اکثرا کشور های اروپایی بوده که البته برخی از کشور ها نظیر بریتانیا و همچنین کشور های اروپای شرقی جزء این پیمان نمی باشند.
برای اخذ اقامت شنگن لازم است اقدام به اخذ ویزای شنگن از سفارت خانه کشور های عضو شنگن در کشور خود نمود.
اخذ ویزای شنگن تنها از طریق سفارت خانه ها و برای موارد خاصی نظیر سفر، تحصیل، کار های تحقیقاتی و… صادر می شود.

لازم است بدانید که انواع ویزا در ابتدا برای دوره کوتاه مدت صادر شده و پس از آن تحت شرایط و قوانین خاصی امکان تمدید و یا تبدیل آن ها به ویزای دائمی وجود خواهد داشت.

اقامت فوری شنگن

اخذ اقامت شنگن فوری

افراد زیادی به دنبال اخذ اقامت فوری شنگن بوده و همواره هزینه های بسیار زیادی را نیز به سودجویان و کلاه برداران پرداخت می کنند.
تبلیغات دروغین بسیار زیادی را می توان در رابطه با اخذ اقامت شنگن فوری مشاهده کرد که بسیاری از متقاضیان به راحتی فریب آن ها را خورده و پول های زیادی نیز به آن ها می دهند.

لازم است بدانید که هیچ کدام از سفارت خانه ها شرایطی را برای صادر نمودن ویزای شنگن فوری فراهم نکرده و همواره صادر نمودن انواع ویزای شنگن باید طبق روال عادی و براساس برنامه ریزی های انجام شده توسط سفارت خانه ها انجام گردد.
بسیاری از شرکت ها ادعا می کنند که در سفارت خانه ها همواره دارای رابط هایی بوده که می توانند از طریق آن ها فرآیند اخذ اقامت شنگن را بسیار سریع تر انجام دهند، در حالی که این ادعا های آن ها کاملا دروغ بوده و صرفا برای جذب مشتری انجام می دهند.

اقامت فوری شنگن

بهترین راه برای اخذ اقامت فوری شنگن

اکثر متقاضیان ویزای شنگن به دنبال بهترین راه برای اخذ اقامت فوری شنگن بوده و هموار حاضر به پرداخت هزینه های زیادی نیز هستند.
متقاضیان اقامت فوری شنگن به دلیل نداشتن وقت کافی و همچنین برای انجام برخی از امور تجاری خود در زمان مقرر نیاز به دریافت ویزای فوری شنگن داشته و به دنبال بهترین راه برای اخذ آن هستند.

بهترین راه برای اخذ اقامت فوری شنگن مراجعه به شرکت های تخصصی فعال در حوزه اقامت و اخذ ویزای شنگن است.
این شرکت های تخصصی به دلیل آگاهی کامل از شرایط و قوانین اخذ اقامت شنگن می توانند با سرعت بیشتری امور مختلف را به صورت کامل و در کم ترین زمان ممکن انجام دهند.
از جمله اموری که توسط این شرکت ها انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رزرو وقت سفارت
  • رزرو هتل
  • ترجمه مدارک
  • تحویل مدارک به سفارت خانه
  • بیمه مسافرتی
  • مشاوره اخذ ویزا

اقامت فوری شنگن

مشاوره اخذ اقامت فوری شنگن

متقاضیان اخذ اقامت فوری شنگن به دلیل عدم آگاهی از روال و مراحل کاری دریافت اقامت به سادگی در دام افراد سودجو افتاده و هزینه های زیادی را بی دلیل به دلیل تبلیغات دروغین به آن ها پرداخت می کنند.
متقاضیان به مشاوره و راهنمایی برای اخذ اقامت شنگن نیاز داشته تا با روال و مراحل اخذ اقامت فوری شنگن کاملا آشنا شده و سپس اقدامات لازم برای اخذ اقامت را انجام دهند.