به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

289 021-284

info@safiranmelal.com

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه طبقه 13

تهران - ایران

اخذ ویزای شینگن با قیمت ارزان

اخذ ویزای شینگن با قیمت ارزان

در قاره اروپا منظقه وسیعی وجود دارد که ۲۶ کشوری که در آن منطقه حضور دارند، با حذف پاسپورت عبور و مرور میان این کشورها را برای اتباع خود آسان نموده اند و به این صورت خود را به عنوان یک کشور واحد بدون مرز به حساب می آورند و چون کشورهای اروپایی بسیار مهمی به عضویت این منطقه در آمده اند، بنابراین می توان گفت ویزای شینگن در سراسر جهان یکی از ویزاهای بسیار معتبر و باارزش به شمار می رود؛ خوشبختانه در کشورمان مراکزی وجود دارند که می توانند به شما در اخذ شینگن ارزان و دریافت این ویزای باارزش کمک شایانی نمایند.

اخذ ویزای شینگن با قیمت ارزان

مدت اقامت در کشورهای عضو شینگن به چه صورت است؟

مدت اقامت در کشورهای عضو شینگن به چه صورت است؟شاید برای شما نیز این سوال به وجود آمده باشد که مدت اقامت در کشورهایی که عضو شینگن هستند به چه صورت است؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم مدت زمان اقامت در هر کدام از این کشورها بستگی به نوع ویزایی دارد که شما اقدام به دریافت آن نموده اید؛ به عنوان مثال:

  • ویزای تورسیتی: مدت زمان اقامت ۹۰ روز در یک دوره ۶ ماهه
  • ویزای تحصیلی: به مدت سال هایی که قرار است در آن کشور به تحصیل بپردازید.
  • ویزای کاری: این ویزا به صورت بلند مدت است و مخصوص تجار و کسانی ست که به بیزینس خاصی اشتغال دارند.

شایسته است که قبل از این که اقدام به تهیه این ویزا نمایید در مورد نوع اقامت خود تصمیمات مهمی بگیرید و در این مسیر از کارشاسان حرفه ای کمک گرفته و بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع اقامت شینگن و شرایط آن ها

همانگونه که اشاره شد انواع اقامت شینگن بسیار متنوع بوده و شما می توانید قبل از این که اقدام به سفر و یا مهاجرت به هر کدام از کشورهای عضو شینگن نمایید، از کارشناسان معتبری که در این زمینه به فعالیت مشغول هستند پرس و جو نموده و شرایط آن ها را مورد بررسی قرار داده و سپس نسبت به اقامت خود در این کشورها اقدام نمایید.
در واقع می توان گفت بسته به هدفی که شما از سفر به این کشورها دارید، ویزای شما و مدت زمان اقامت شما در آن کشورها تعیین می گردد.
به عنوان مثال اگر شما قصد اقامت دائم در این کشورها را دارید می توانید از ویزای ملی شینگن استفاده کنید که مخصوص افرادی می باشد که قصد ادامه تحصیل، کار و یا اقامت دائم را در این کشورها را دارند؛ شایان ذکر است که هزینه ویزای شینگن با توجه به نوع اقامتی که شما تعیین می کنید، با همدیگر تفاوت های فراوانی دارد و بر مبنای اقامت کوتاه مدت، بلند مدت و یا دائمی مشخص می گردد.

‌مراحل و شرایط اخذ ویزای شینگن

‌مراحل و شرایط اخذ ویزای شینگنهر شخصی قبل از این که اقدام به سفر و یا اقامت به کشورهای اروپایی عضو منطقه شینگن نماید، باید در مورد مراحل اخذ ویزا و همچنین شرایط لازم برای دریافت این ویزا تحقیقات کاملی را انجام داده و سپس اقدامات خود را آغاز نماید.
کارشناسان پیشنهاد می دهند که قبل اقدام به دریافت فرم های مربوطه و پر کردن آن ها، در اولین قدم حتماً از سفارت کشور مورد نظر وقت گرفته و در زمان مشخص به سفارت مراجعه نمایید.
پس از آن کارشناسان سفارت مدراک شما را به دقت مطالعه می کنند تا به این موضوع پی ببرند که آیا شما شرایط اقامت در کشور مورد نظر را دارید یا نه؟ سپس فرم های مورد نظر را پر کرده و در اختیار کارشناسان قرار می دهید، این مدارک در چند مرحله بررسی شده و سپس تصمیم نهایی به اطلاع شما خواهد رسید.

کارشناسان عقیده دارند که بهترین زمان برای درخواست ویزای شینگن بین ۲۰ تا ۶۰ روز قبل از زمان سفر است، به عبارتی می توان گفت هر چقدر شما زودتر از موعد سفر خود اقدام به تهیه ویزا نمایید، مسلماً در هنگام طی شدن مراحل اداری آن استرسی نخواهید داشت و می توانید با خیال راحت مقدمات سفر و یا اقامت خود به این کشورها را فراهم نمایید.