درباره دومینیکا

اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه چندم جهان قرار دارد؟

اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه چندم جهان قرار دارد

اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه چندم جهان قرار دارد؟ این سوال اولین تلنگر برای افرادی ست که قصد دارند با بهترین شرایط به کشورهای خا جی سفر کنند،و یا قصد مهاجرت دارند. در صورتی که با سفیران ملل همراه باشید می توانید تمام اطلاعات مورد نظر خود را بیابید و تصمیم قطعی تر بگیرید. قطعا می دانید که با در دست داشتن پاسپورت دومینیکا قادر خواهید بود به بیش از ۱۴۰ کشور در دنیا سفر کنید بدون اینکه نیاز باشد ویزا تهیه کنید.

 

 

هر چه تعداد کشورهایی که افراد قادر باشند با پاسپورت دومینیکا به آن سفر کنند بیشتر شود، اعتبار آن هم افزایش می یابد.در سالی که گذشت دولت دومینیکا در تلاش بودند تا بتوانند اعتبار و تعداد کشورها را به شکل قابل توجهی افزایش دهند.

رتبه جهانی پاسپورت دومینیکا

اعتبار پاسپورت دومینیکا بر اساس ثروت جهانی ۴۲ درصد است که در صورت افزایش تعداد کشورها اعتبار آن افزایش خواهد یافت.آخرین تلاش های این دولت برای راه یابی و سفر بدون ویزا به چین شکل گرفته است که باید دید نتیجه امر چه خواهد شد.

سفر بدون ویزا به روسیه و اوکراین

افراد با داشتن پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به ویزا می توانند به مدت سه ماه در کشور روسیه اقامت داشته باشند. همچنین از این شرایط می توانند برای اوکراین و امارات هم استفاده کنند.چراکه دولت دومینیکا دفاتر و سفارتخانه‌هایی در کشورهای نام برده تاسیس کرده اند.

داشتن پاسپورت دومینیکا از این رو برای افراد جذاب است که علاوه بر سفر به کشورهای مختلف، دریافت ساده تر نسبت به پاسپورت های دیگر می باشد. شرایط لازم برای دریافت پاسپورت دومینیکا را در این قسمت بیان می کنیم.

 

سفر بدون ویزا به روسیه و اوکراین

شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا

حال که متوجه شدیم اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه چندم جهان قرار دارد. بهتر است بدانیم برای دریافت آن باید چه شرایط داشت.

سابقه کیفری

اولین موردی که برای تمامی دولت ها اهمیت دارد، نداشتن سابقه کیفری ست.

سن فرد

برای سفر و دریافت پاسپورت مورد نظر باید حتما ۱۸ سال را رد کرده باشید.

 

 

هزینه و سرمایه گذاری

لازم است که برای سفر هدف و سرمایه گذاری تعیین گردد. از این میان می توانید املاک، صندوق های دولتی و یا اوراق بهادار را انتخاب نمایید.

سرمایه گذاری در دومینیکا

اینکه اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه چندم جهان قرار دارد تعیین می‌کند.که برای دریافت این پاسپورت چه مقدار باید هزینه کنید.

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دریافت این پاسپورت را دارند، خرید املاک و مستغلات است که ارزش این دارایی و ملک باید حداقل ۲۰۰ خزار دلار باشد‌.

اگر بخواهید هزینه ای کمتر بپردازید بهتر است به صندوق مالی کشور کمک نمایید. که در این صورت هر فرد باید حداقل ۱۰۰ هزار دلار و یک خانواده به تعداد ۴ نفر باید بیش از ۱۵۰ هزار دلار بپردازد.

یکی از مزایای داشتن این پاسپورت این است که بعد از دریافت آن شما تابعیت دومینیکا را خواهید داشت.و این تابعیت به هیچ دلیلی لغو نمی شود و اگر بخواهید می توانید آن را به خانواده خود منتقل کنید.

داشتن پاسپورت دومینیکا نه تنها زندگی تازه ای را به شما نشان می دهد.بلکه باعث می شود با دنیای عظیم کسب و کار رو به رو شوید. همچنین در ۱۵ کشور حق کار و فعالیت خواهید داشت.

 

سرمایه گذاری در دومینیکا

اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه چندم جهان قرار دارد

با توجه به رتبه بندی گذرنامه ها، اعتبار پاسپورت دومینیکا ۳۴ می باشد و این پاسپورت را به یک پاسپورت معتبر تبدیل می کند. با در دست داشتن این پاسپورت می توانید به مقاصد مختلف به روسیه، انگلستان و هند و بسیاری از کشورهای در اروپا سفر کنید بدون اینکه به ویزا نیازی داشته باشید.

شرایط کار و زندگی در دومینیکا

ممکن است زمانی رویای این را در سر می پروراندید که بدون ویزا به کشورهای دیگر سفر کنید.امروز داشتن پاسپورتی که این حق طبیعی را به شما بدهد یک سرمایه بزرگ محسوب می شود‌.

شما به خواست خود می توانید در این کشور زندگی کنید و به کسب درآمد بپردازید. اما به طور کلی برای اینکه از مزایای آن بهره گیرید نیازی به حضور فیزیکی شما در کشور نمی باشد. با هم اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه چندم جهان قرار دارد را در این مطلب از سفیران ملل مورد بررسی قرار دادیم .تا افراد بتوانند راحت تر در این مورد تصمیم بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.