به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

289 021-284

info@safiranmelal.com

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه طبقه 13

تهران - ایران

اقامت آلمان با خرید ملک

اقامت آلمان با خرید ملک

شرایط اقامت آلمان با خرید ملک را از چه مراجعی باید جویا شد؟ چگونه می توان از آخرین قوانین و مقررات خرید ملک در کشور آلمان مطلع شد؟

اقامت آلمان با خرید ملک

آلمان بهترین کشور برای مهاجرت

امروزه اکثر مردم جهان می دانند که کشور آلمان جزء بزرگرترین قطب های صنعت جهان محسوب شده و این کشور آروپایی به عنوان یکی از بهترین کشور های اروپایی برای زندگی نیز به شمار می آید.
بازار کار در کشور آلمان بسیار عالی بوده و امکانات رفاهی و تفریحی بسیار زیادی نیز در این کشور وجود دارد و بسیاری از مهاجران معتقدند درآمد حاصل از کار در آلمان نسبت به هزینه های زندگی در آلمان بسیار به صرفه می باشد.
لازم است این موضوع را نیز بدانید که نرخ بیکاری در کشور آلمان بسیار پایین بوده و از کمترین مقدار در میان کشور های اروپایی برخوردار است.

اقامت آلمان با خرید ملک

بررسی چگونگی اقامت آلمان

برای دریافت اقامت آلمان راه های زیادی وجود دارد و کشور آلمان نیز از جمله کشور هایی بوده که قوانین سخت گیرانه بسیار کمتری نسبت به دیگر کشور های عضو شنگن جهت پناهندگی و اقامت اتباع خارجی دارد.
مهم ترین راه های اقامت آلمان عبارتند از:

  • اقامت آلمان با خرید ملک
  • اقامت آلمان با سرمایه گذاری
  • اقامت تحصیلی آلمان
  • اقامت کاری آلمان

در این مقاله قصد داریم به صورت مفصل در رابطه با اقامت آلمان با خرید ملک صحبت کنیم.

اقامت آلمان با خرید ملک

قوانین خرید ملک در کشور آلمان

خرید ملک در هر کشور اروپایی تحت قوانین و مقررات آن کشور انجام شده و لازم است مهاجران قبل از خرید ملک از قوانین و مقررات مربوط به خرید ملک در کشور مورد نظر مطلع شوند.
البته تمامی قوانین و مقررات خرید ملک در آلمان توسط دفاتر ثبت رسمی آلمان به اتباع خارجی توضیح داده شده و از آن ها تمامی مدارک لازم را دریافت می نمایند.

البته دانستن برخی از قوانین خاص خرید ملک در آلمان نظیر نحوه دریافت وام مسکن، نحوه انتخاب منطقه و ملک مورد نظر و شرایط معامله لازم است و می توانید از کارشناسان و مشاوران ما جویا شوید.

اقامت آلمان با خرید ملک

اقامت آلمان با خرید ملک

مهاجران باید برای خرید ملک در آلمان ابتدا بررسی ها و تحقیقات لازم را انجام داده تا پس از خرید ملک همواره پشیمان نگردند.
موارد متعددی مشاهده شده که مهاجران اقدام به خرید ملک های خوب در مناطق نامناسب نموده و مجبور به زندگی در این مناطق بوده اند.
قبل از خرید ملک در آلمان باید اقدامات زیر انجام شود:

  • بررسی وضعیت بازار مسکن در آلمان: لازم است ابتدا مهاجران اقدام به بررسی قیمت و شرایط فروش ملک در مناطق مختلف کشور آلمان کرده و بهترین مناطق برای زندگی را متناسب با سرمایه در اختیار خود انتخاب نمایند.
  • بررسی قیمت ارز: لازم است مهاجران قیمت ارز در کشور آلمان را بررسی نموده و همچنین از شرایط تبدیل پول ریال به یورو و دلار نیز کاملا مطلع شوند.
  • مشورت با وکلای اقامت: همواره وکلا و کارشناسان حوزه اقامت و اخذ ویزا اطلاعات تخصصی بسیار زیادی در رابطه با قوانین و مقررات خرید ملک در کشور های مختلف نظیر کشور آلمان دارند که می توانند این اطلاعات را در اختیار مهاجران نیز قرار دهند.

اقامت آلمان با خرید ملک

شرایط زندگی در کشور آلمان

شرایط زندگی در کشور آلمان را از جنبه های مختلف نظیر وضعیت آب و هوایی و شرایط اقتصادی این کشور می توان مورد بررسی قرار داد.
شرایط آب و هوایی کشور آلمان شباهت بسبار زیادی به ایران داشته و همواره این کشور دارای ۴ فصل می باشد.
در فصل بهار این کشور بسیار زیبا و شگفت انگیز خواهد بود و گردشگران بسیار زیادی نیز در تابستان به این کشور سفر می کنند.
شرایط اقتصادی نیز در کشور آلمان بسیار عالی بوده و این کشور جزء بهترین کشور های جهان برای سرمایه گذاری محسوب می شود.