به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه، طبقه 13
ایران ، تهران

اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا

اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا برای افرادی که قصد دارند اقامت ایتالیا را با امتیاز بالا دریافت کنند گزینه بسیار عالی و موثر در تایید اقامت توسط دولت ایتالیا است. ایتالیا کشوری است با قدمت بالا که در جنوب اروپا و قلب مدیترانه قرار گرفته  است. ساختار بیزینس در این کشور به نحوی است که پذیرای سرمایه گذاری خارجیان در جهت ایجاد کسب و کار نوآورانه (Innovate) میباشد که این مسئله برای افرادی که قصد دارند اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا را کسب کنند بسیار حائز اهمیت است.
اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا

باید بدانید که اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا در دهه اخیر نتایج فوق العاده ای را رقم زده است. پس شما با ثبت شرکت استارت آپ خود در ایتالیا از چند جهت سود میبرید. ابتدا اخذ اقامت ایتالیا را بدست میاورید و در درجه دوم سود بالای طرح نوآورانه استارت آپ را کسب میکنید و ثبت اختراع نیز بنام شما است.

اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا

یکی از روش های اقامت اروپا، اقامت از طریق استارت آپ ویزا است که اقامت ایتالیا نیز با شرکت استارت آپ امکان پذیر است. مشکلات اقتصادی، موانع و محدودیتهایی که در کسب و کارهای جدید در برخی کشورها و حتی در ایران وجود دارد باعث می شود که استارت آپ ها به فکر اقامت اروپا بیفتند.

ایتالیا نیز یکی از کشورهایی است که برای سرمایه گذاری استارت آپ ها بسیار مناسب و دولت آن کشور مشتاقانه از شرکتهایی که طرح نوآورانه استارت آپی داشته باشند استقبال میکند. استارت آپ ها می توانند اقامت ایتالیا بگیرند. این شرکت ها می توانند با ثبت درخواست خود و در صورت مورد موافقت قرار گرفتن طرح آنها از ایتالیا اقامت به مدت یک و یا دو سال دریافت می کنند.
مردم ایتالیا مردمی خلاق و صنعتگر هستند آب و هوای مناسب این کشور باعث شده که یکی از گزینه های مهاجرت برای مردم در سراسر دنیا باشد.

اقامت اروپا با استارت آپ یکی از روش های خوب و مناسب برای افرادی است که قصد اخذ اقامت اروپا را دارند.

 

مزایای اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا

• امکان مالکیت صد درصد بدون داشتن شریک داخلی را خواهید داشت؛
• با گذشت پنج سال شما می توانید اقدام به درخواست اقامت دائم ایتالیا را نمایید؛
• افتتاح حساب شرکتی و شخصی نیز برای شما فراهم می شود؛
• شما با اقامت ایتالیا امکان اخذ ویزا برای تمامی نقاط دنیا را خواهید داشت؛
• دسترسی بدون نیاز به ویزا به تمامی نواحی اروپایی شنگن برای مسافرت، تحصیل، تجارت و اقامت طولانی؛
• امکان درخواست پاسپورت ۵ سال پس از اخذ اقامت دائم ایتالیا؛
• استفاده از علامت تجاری اروپایی برای فناوری و محصول تجاری خود؛
• قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه ی اروپا را خواهید داشت.
شرکت استارت آپ چیست؟

امروزه تعریف زیادی در مورد شرکت استارت آپ ارائه شده است. در معنا استارت آپ به یک سازمان موقت که با هدف یافتن یک مدل کسب وکار تکرار پذیر و مقیاس پذیر بوجود آمده است میگویند.

اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا

استارت آپ در معنای کلمه به معنای کسب و کاری است که برای رفع نیاز و یا مشکلی به وجود آمده است. بعنوان مثال همه اختراعات و کسب و کارهای استارت آپ از وجود داشتن یک نیاز یا یک مشکل که میتوانست مربوط به برق، تلفن، اینترنت، حمل و نقل، پرداخت آنلاین و غیره باشد به وجود آمده است.
اگر شما یک اختراع یا یک ایده نوآورانه (Innovate) مناسب دارید می توانید از طریق آن یک شرکت استارت آپ راه اندازی کنید.
شرکت های استارت آپ گزینه ی مناسبی برای اخذ اقامت در بیشتر کشورهای دنیا است.
کشور ایتالیا به علت موقعیت ممتاز در زمینه صنعت و تجارت می تواند یک انتخاب مناسب برای اخذ اقامت و زندگی از طریق ثبت شرکت استارت آپ شما باشد.

ثبت شرکت استارت آپ در این کشور اقامت ایتالیا را برای شما بدست می آورد با گذشت زمان مزایای فوق العاده ای نصیب شما خواهد کرد.
قانون دولت ایتالیا شرایطی را برای سرمایه گذاری خارجیان فراهم نموده تا آنان بتوانند با خیال راحت با حداکثر ایمنی و شخصی سازی کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنند.

چرا شرکت استارت آپ خود را در ایتالیا راه اندازی کنیم؟

علاوه بر اخذ اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا، باید بدانید که ایتالیا یک کشور مهم در بین اعضای اتحادیه اروپا است.
ایتالیا زادگاه برند های مشهور و لوکس جهانی است، کشوری با صنعت توریسم بسیار بالا و سیاست های آزادانه ای که برای انواع سرمایه گذاری خارجی اعمال شده است. پس پذیرای ایده های مناسب برای رفع مشکلات در زمینه های مختلف است.

با توجه به خاستگاه افتتاح شرکت های استارت آپ که برای رفع نیاز و مشکل در حوزه های مختلف شکل می گیرد، ایتالیا پتانسیل بالایی در این زمینه دارد.
اولین گزینه برای ثبت و راه اندازی استارت آپ خود در ایتالیا علاوه بر مجوز اقامت شما این اجازه را خواهید داشت که از موقعیت خوب کشور ایتالیا استفاده کنید. دسترسی آسان به بازارهای جنوب، غرب، مرکز و همین طور شمال اروپا از مزایای راه اندازی کسب و کار در کشور ایتالیا است.
اگر با ثبت شرکت اقامت ایتالیا برای شما میسر بشود شما از مزایایی ویژه ای بهرمند خواهید شد.
یک دلیل برای اخذ اقامت ایتالیا و این قبیل کشورهای اروپایی از طریق شرکت استارت آپ جدای از موقعیت مناسب زندگی و برخورداری از مزایای فراوان، پشتیبانی نشدن صاحبان ایده استارتاپی در کشورهای مبدا است.

اقامت آلمان با ثبت شرکت
پیشنهاد ما و امتیازات آن براى شما

طی نتیجه چندین سال تجربه، مطالعه و سرمایه گذاری واقعی، ۲ پکیج منحصر بفرد “سفیران ملل” را تقدیم می نماییم که شامل اخذ اقامت ایتالیا از طریق اجرای طرح های نو آوری و جدید (Innovate Startup Visa) با تنظیم طرح توجیهی نوآورانه توسط مرکز رشد (Incubator) و شتابدهنده (Accelerator) ما در کشور ایتالیا میباشد.

اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا

پکیج استاندارد اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ

در پکیج استاندارد جهت اخذ اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ، شما بایستی یک حرکت اقتصادی واقعی با درآمد مشخص و رسمی ایجاد نمایید، و بیمه و مالیات بر درآمد سالیانه را نیز پرداخت نمایید.

 

در پکیج استاندارد خدمات قانونی ذیل را دریافت خواهید نمود:

• مالکیت یک شرکت ثبت شده ایتالیایی بنام خودتان و بدون نیاز به شریک محلی؛
• تنظیم طرح توجیهی نوآورانه (Innovate) توسط تیم متخصصین انکوباتور ما در کشور ایتالیا؛
• اخذ اقامت حداقل یکساله ایتالیا برای خود و خانواده تان؛

پکیج VIP اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ

در پکیج VIP جهت اخذ اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ، اگر شما در ابتدا تصمیم و آمادگی برای استارت یک حرکت اقتصادی را ندارید، ما حرکت اقتصادی واقعی با درآمد رسمی را برایتان ایجاد کرده و شما هیچگونه پرداخت خدمات اضافه ای بغیر از بیمه و مالیات بردرآمد سالیانه نخواهید داشت.

 

در پکیج VIP خدمات قانونی ذیل را دریافت خواهید نمود:

• مالکیت یک شرکت ثبت شده ایتالیایی بنام خودتان و بدون نیاز به شریک محلی؛
• تنظیم طرح توجیهی نوآورانه (Innovate) توسط تیم متخصصین انکوباتور ما در کشور ایتالیا؛
• اخذ اقامت حداقل یکساله ایتالیا برای خود و خانواده تان؛
• هماهنگی کلیه امور مربوط به حسابداری و دفترداری؛
• فعال و قانونی نگه داشتن شرکت؛
• تهیه و تحویل کلیه دفاتر مالی شرکت شما به اداره دارایی؛
• امور سالیانه بیمه؛
• شفاف نگه داشتن امور مالیاتی؛
• تهیه آدرس ثابت مسکونی و آدرس ثابت یک ساله برای دفتر شرکت شما؛
• حق الوکاله وکیل جهت تمدید سالانه اقامت تا پایان ۵ سال و اخذ اقامت دائم؛

خدمات فوق بصورت رایگان در پکیج VIP جهت اخذ اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ تا اقامت دائم ارائه میشود.