به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

289 021-284

info@safiranmelal.com

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه طبقه 13

تهران - ایران

اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری  بسیار مناسب افرادی است که قصد سرمایه‌گذاری در یک کشور خارجی دارند، ایتالیا یکی از کشورهای فنی اروپا می‌باشد که در بسیاری از زمینه‌ها، پیشرفت قابل توجهی داشته است.

اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت ایتالیا

گرفتن اقامت ایتالیا یکی از باارزش‌ترین اتفاقاتی است که می‌تواند برای شما رخ دهد.
ایتالیا با آب و هوای چهار فصل خود و مردمان خوب، امنیت و رفاه عالی، می‌تواند یکی از معدود کشورهایی باشد که پاسخگو تمام نیازهای اغلب افراد برای مهاجرت است.
ایتالیا به علت فنی بودن و هنری بودن و همچنین صاحب سبک بودن در بسیاری از تولیدات و کارها، کشوری مناسب برای کار است.
پس اگر دنبال کشوری برای کار هستید، می‌توانید روی ایتالیا حساب باز کنید.
اگر شما نیز یکی از طرفداران مهاجرت به ایتالیا هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این متن با ما همراه باشید تا از مزیت‌ها و یکی از پر طرفدارترین راه‌های اقامت به ایتالیا یعنی اقامت از طریق سرمایه‌گذاری آشنا شوید.

اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

مزیت‌های اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

ایتالیا یکی از کشورهای پرطرفدار برای اخذ اقامت می‌باشد.
اما چه دلیلی باعث شده است که ایتالیا تبدیل به یک کشور پرطرفدار و مناسب برای مهاجرت شود؟
در این بخش به شمردن مزیت‌های اقامت ایتالیا اشاره می‌کنیم:

  • ایتالیا از معدود کشورهایی است که آب و هوای آن چهار فصل است، به همین دلیل بسیار مناسب برای زندگی افرادی است که خواهان تنوع آب و هوایی هستند، در حالیکه برخی از کشورها اغلب مدت یا آب و هوای بسیار گرم دارند یا بسیار سرد.
  • از لحاظ فضای طبیعی و موزه‌ها، بسیار جای دیدنی و زیبایی است، به همین دلیل سالانه توریست‌های زیادی را به خود جذب می‌نماید.
  • ایتالیا یک کشور بسیار هنری می‌‌باشد، افراد با سلایق گوناگون هنری می‌توانند فعالیت‌های خود را در ایتالیا ادامه دهند و امید به آینده‌ای روشن داشته باشند. به همین دلیل ایتالیا مقصد مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌های هنری و … است.
  • فنی بودن و فعالیت‌های گسترده ایتالیا در زمینه‌های مختلف از دیگر مزیت‌های اقامت ایتالیا است. زیرا معمولاً این کشورها برای فعالیت‌های گوناگون کاری بسیار مناسب هستند.
  • خانواده در ایتالیا یکی از باارزش‌ترین المان‌های فرهنگی به شمار می‌رود. که این سبک فرهنگ کاملاً متناسب با ارزش‌های یک ایرانی می‌باشد.
  • مردمان ایتالیا، از لحاظ روحیه و رفتار اجتماعی، با فرهنگ و خوش‌برخورد می‌باشند و بسیار به زبان خود متعصب می‌‌‌باشند. به همین دلیل این کشور برای مردمان ایرانی‌ای که بتوانند ایتالیایی صحبت کنند بسیار راحت می‌‌باشد.
  • دانشگاه‌های ایتالیا، از رنکینگ خوب جهانی برخوردار هستند، به همین دلیل اگر فردی قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های عالی اروپایی دارد می‌تواند برای گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه‌های عالی ایتالیا اقدام کند. دانشگاه‌های فنی عالی ایتالیا بهترین مقصد برای افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در رشته‌های فنی و مهندسی دارند.

اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری در ایتالیا از مهم‌ترین راه‌های گرفتن اقامت ایتالیا و همچنین گسترس دادن کسب و کارهای یک فرد می‌‌باشد.
سرمایه‌گذاری در ایتالیا، شرایط خاص خود را دارد، به همین دلیل افراد قبل از اقدام به سرمایه‌گذاری باید با یک فرد متخصص مشورت کنند.
از طرفی اینکه چه سرمایه‌گذاری‌ای سودآور است و می‌تواند سبب رضایت فرد شود، نیازمند مشاوره با یک فرد متخصص است.
اگر بدون اطلاعات کافی و بدون هیچ مشاوره‌ای، فردی اقدام به سرمایه‌گذاری در ایتالیا بکند، ممکن است ضرر کند و باعث افت شرایط اقتصادی خود شود.
به ویژه اینکه ایتالیا با کمی رکود اقتصادی مواجه شده است.
از طرفی ایتالیا برای جذب سرمایه‌گذاران خوب، ویزایی تحت عنوان ویزای طلایی کشور ایتالیا، برای افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در این کشور دارند برقرار کرده است.
ویزای طلایی ایتالیا، برای افراد سرمایه‌گذاری که هیچ سابقه کیفری‌ای ندارند و خیلی سریع قصد مهاجرت دارند بسیار مناسب است.
این ویزا در نهایت طی ۱۴ روز کاری یا دو هفته به فرد ارائه می‌شود.