به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه، طبقه 13
ایران ، تهران

اقامت ایتالیا با خرید سهام

اخذ اقامت ایتالیا با خرید سهام یکی از روش های منحصر بفرد و با امتیازات بالا جهت رسیدن به اقامت اروپا است. به نظر کارشناسان خبره شرکت اروپایی سفیران ملل در کشور ایتالیا، این کشور یکی از برترین کشورهای اروپایی در حوزه سرمایه گذاری بشمار می رود. این امر هم به واسطه اهمیت فوق العاده این کشور از نظر توسعه و جذب سرمایه گذاری در شرکتهای با طرحهای نوآور و جدید (Innovate) است که کشور ایتالیا از آن بسیار استقبال میکند،
اقامت ایتالیا با خرید سهام

حضور فعال در منطقه، آشنایی با قوانین و استفاده از وکلای برجسته این افتخار را به ما میدهد تا همیشه روش ها و طرحهای منحصر بفرد و جدیدی را به متقاضیان اقامت اروپا ارایه نماییم. در این راستا ما مفتخریم تا یکی از روشهای نوین را به شما تقدیم نماییم که با موفقیت کامل قابل اجرا می باشد و نیاز به مدارک تحصیلی و یا درگیر شدن با قوانین تجارت در ایتالیا را ندارد.

اقامت ایتالیا با خرید سهام

در روش اقامت ایتالیا با خرید سهام، ما با حضورفیزیکی درایتالیا و توسط تیم وکلا و ارتباطات محلی، شرکتهایی ایتالیایی را که ۳ سال با داشتن طرح توجیهی نوآور (Innovate) و جدید سابقه فعالیت مثبت و رو به رشدی داشته و برای تکمیل طرحهای نوآور (Innovate) خود نیاز به سرمایه دارند را شناسایی کرده و پس از بررسی وضعیت اعتباری و قانونی آنها ازطریق دولت، برای شما سهام این شرکتها را خریداری نموده و شما را بعنوان سهامدار و مدیر این شرکت بصورت کاملا قانونی و رسمی به ثبت می رسانیم.

 

طبق قانون ایتالیا با پشتیبانی مالی شرکتهای نوآور (Innovate)، فرد خارجی از تسهیلات خوبی از جمله اخذ اقامت ایتالیا براحتی برخوردار خواهد شد، و دولت باهوش ایتالیا از این روش راه را برای سرمایه گذاران خارجی از یکسو، و بیشبرد اهداف شرکتهای نوآور (Innovate) را از سوی دیگر هموار نموده است و نتایج فوق العاده ای نیز بدست آورده است.

 

حداقل میزان سهام خریداری شده بایستی ۱۰۰،۰۰۰ یورو باشد و روش پرداخت خرید و انتقال سهام کاملا قانونی و از طریق دفاتر نوتاری و ثبت رسمی انجام میپذیرند. مشاوران مالی و وکلای بومی با نظارت کامل و حرفه ای در همه مراحل همراه شما هستند و هیچ حرکتی خارج از قوانین و ضوابط انجام نمی پذیرد.

اقامت آلمان با ثبت شرکت