به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه، طبقه 13
ایران ، تهران

اقامت ایتالیا با خرید سهام - سرمایه گذاری و اقامت اروپا | سفیران ملل

اقامت ایتالیا با خرید سهام شرکتها با طرح توجیهی نوآور (Innovate) و سابقه ۳

حضور فعال در منطقه، آشنایی با قوانین، استفاده از وکلای برجسته، این افتخار را به ما می دهد تا همیشه روش ها و طرحهای منحصر بفرد و جدیدی را به متقاضیان اقامت اروپا ارایه نماییم.
در این راستا، ما مفتخریم تا یکی از روشهای نوین را بشما تقدیم نماییم، که با موفقیت کامل قابل اجرا می باشد و نیاز به مدارک تحصیلی و یا درگیر شدن با قوانین تجارت در ایتالیا را ندارد.
دراین روش ما با حضورفیزیکی درایتالیا، و توسط تیم وکلا و ارتباطات محلی، شرکتهایی ایتالیایی را که ۳ سال با داشتن طرح توجیهی نوآور (Innovate) و جدید، سابقه فعالیت مثبت و رو به رشدی داشته، ولی برای تکمیل طرحهای نوآور (Innovate) خود نیاز به سرمایه دارند را پیدا نموده و پس ازبررسی وضعیت اعتباری و قانونی آنها ازطریق دولت، برای شما سهام این شرکتها را خریداری نموده و شما را بعنوان سهامدار و مدیر این شرکت بصورت کاملا قانونی و رسمی به ثبت می رسانیم.
طبق قانون ایتالیا با پشتیبانی مالی شرکتهای نوآور (Innovate)، فرد خارجی از تسهیلات خوبی از جمله اخذ اقامت ایتالیا براحتی برخوردار خواهد شد، و دولت باهوش ایتالیا از این روش راه را برای سرمایه گذاران خارجی از یکسو، و بیشبرد اهداف شرکتهای نوآور (Innovate) را از سوی دیگر هموار نموده است و نتایج فوق العاده ای نیز بدست آورده است.
حداقل میزان سهام خریداری شده بایستی ۱۰۰,۰۰۰ یورو باشد و روش پرداخت خرید و انتقال سهام کاملا قانونی و از طریق دفاتر نوتاری و ثبت رسمی انجام میپذیرند. مشاوران مالی و وکلای بومی با نظارت کامل و حرفه ای در همه مراحل همراه شما هستند و هیچ حرکتی خارج از قوانین و ضوابط انجام نمی پذیرد.