به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

289 021-284

info@safiranmelal.com

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه طبقه 13

تهران - ایران

درباره ما

ما کی هستیم...؟

“شرکت سفیران فرابین آتیه ملل” با تکیه بر تجربیات و دستاوردهایی که طی ۱۷ سال حضور فیزیکی در قاره اروپا و سرمایه گذاری در حوزه تجارت، املاک، راه اندازی کسب و کار و طرحهای نوآورانه و استارت آپ داشته است و همچنین با دارا بودن چندین شرکت ثبت شده و دفتر رسمی مستقر در برخی شهرهای اروپایی، سپس در ایران نیز با برند تجاری “سفیران ملل” به ثبت رسید.

در پی ارائه خدمات مذکور به شهروندان غیر اروپایی، مقوله اقامت اروپا نیز که مورد نظر مخاطبین ما بوده امری کاملا اجتناب ناپذیر بود، چرا که همه متقاضیان راه اندازی بیزنس و سرمایه گذار در زمینه کسب و کار و املاک نیازمند اقامت نیز بوده اند و این امر موجب آن شد که سرویس اخذ اقامت هم به فعالیتهای شرکتهای ما در اروپا اضافه گردد. تا جایی که طی سالها کارآمدترین کارشناسان و مجربترین وکلای اروپایی را با هدف پاسخ به نیازهای متعدد متقاضیان گلچین کرده و هر سال تجربیات عملی فراگیری را در این زمینه کسب نموده ایم. 

فعالیت در اروپا را در سال ۲۰۰۳ در زمینه تجارت از کشورهای حوزه بالکان و بلوک شرق اروپا آغاز کردیم، تا اینکه در سال ۲۰۰۷ خرید املاک بزرگ در کشور اسلواکی و تقسیم بندی آنها به قطعات کوچکتر استارت شد. هدف از این کار فروش املاک به روسها و اوکراینی ها بود چون آنها خیلی علاقمند به سرمایه گذاری در حوزه شنگن و اخذ اقامت شنگن بود و کشور اسلواکی هم در آن سال عضو پیمان شنگن بود. از آنجا که اخذ اقامت اسلواکی از طریق بیزنسی مقدور بود و صرفا با خرید ملک مجوز اقامت صادر نمیشد، پس علاوه بر ملک شرکتی نیز برای آنها به ثبت رسید که به این شکل هم به اقامت شنگن دست یتفتند و هم صاحب یک ملک و یک شرکت بودند که میتوانستند در اتحادیه اروپا با آن فعالیت تجاری کنند. از سال ۲۰۱۳ یعنی بعد از ۶ سال تجربه عملی و حضور فیزیکی در کشور اسلواکی همین سرویس اقامت اسلواکی را به ایران نیز آفر دادیم که بدلیل قوانین اسلواکی که در آنزمان آسان بود، متقاضیان طی ۹۰ روز به کارت اقامت میرسیدند. به مرور زمان پس از شناخت دغدغه ها، نگرانیها و پاسخ به نیازهای بدون پاسخ متقاضیان ایرانی در صدد توسعه زمینه فعالیت در سایر کشورهای اروپایی برآمدیم و تا به امروز علاوه بر اسلواکی در کشورهای اتریش، ایتالیا و آلمان نیز شرکت ثبت شده با دفتر رسمی بصورت فیزیکی همراه با تیم حرفه ای و وکلای بومی مجرب حضور داریم. حاصل خدماتی که از سال ۲۰۱۳ تا به امروز بیش از ۳۰۰ کارت اقامت فقط برای مشتریان ایرانی ما بوده که مستندات آنها موجود و قابل ارائه است.  

سوابق ما

استراتژی و چشم انداز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.