به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

289 021-284

info@safiranmelal.com

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه طبقه 13

تهران - ایران

دریافت اقامت آلمان با خرید ملک

دریافت اقامت آلمان با خرید ملک

چگونه می توان اقدام به دریافت اقامت آلمان با خرید ملک نمود؟ آیا کارشناسانی وجود دارند که به صورت تخصصی در این زمینه مشاوره دهند؟

اقامت آلمان با خرید ملک

مهاجرت به کشور آلمان

کشور آلمان یکی از بزرگترین کشور های صنعتی در جهان بوده و سالانه افراد زیادی از نقاط مختلف جهان به این کشور مهاجرت می کنند.
مهاجرت ایرانیان به اروپا و در نهایت به کشور آلمان باید در چارچوب قوانین و مقررات مربوط به اتحادیه اروپا و به خصوص پیمان شینگن انجام گردد.
برای مهاجرت به کشور آلمان و اقامت در این کشور روش های مختلفی وجود داشته که یکی از مهم ترین آن ها خرید ملک در کشور آلمان است.
این روش کاملا مطابق با قوانین و مقررات اتحادیه اروپا بوده و همچنین مورد تایید سازمان مهاجرت کشور آلمان نیز می باشد.

اقامت آلمان با خرید ملک

دریافت اقامت آلمان با خرید ملک

لازم است بدانید که در روش دریافت اقامت آلمان با خرید ملک همانند دیگر روش های مهاجرت و اقامت در این کشور در ابتدا همواره اقامت های یکساله برای مهاجران در نظر گرفته می شود.
پس از مدت پنج سال اقامت در این کشور همواره شرایط اقامت به صورت دائم فراهم خواهد شد و در البته در طول این پنج سال رعایت برخی از قوانین و مقررات کاملا الزامی می باشد.
یکی از مهم ترین این قوانین عدم فروش ملک خریداری شده در کشور آلمان است و باید به مدت پنج سال این ملک به هیچ وجه فروخته نشود.

اقامت آلمان با خرید ملک

خرید ملک در کشور آلمان

به طور کلی خرید ملک در کشور های مختلف اروپا باید تحت قوانین و مقررات آن کشور انجام شود و در هر کشوری نیز قوانین و مقررات خاصی برای خرید ملک وجود دارد.
کارشناسان معتقدند در بسیاری از کشور ها برای خرید ملک قوانین و مقررات محدود کننده بسیار زیادی وجود دارد، در حالی که در کشور آلمان اینگونه نبوده و خرید ملک در این کشور به راحتی قابل انجام است.

لازم است بدانید که شرایط و قوانین مربوط به خرید ملک در تمامی مناطق آلمان کاملا یکسان می باشد و همچنین خرید ملک در این کشور از نظر قیمت به صرفه تر از خرید ملک در کشور های دیگر اروپایی است.
به همین دلیل نیز اقامت در کشور آلمان با خرید ملک یکی از بهترین روش های مهاجرت و اقامت در این کشور محسوب می شود.

اقامت آلمان با خرید ملک

شرایط دریافت اقامت آلمان با خرید ملک

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت و اقامت در کشور آلمان با خرید ملک را دارند، از شرایط آن کاملا بی اطلاع می باشند و به همین دلیل نیز قصد داریم شرایط دریافت اقامت آلمان را بیان کنیم.
از مهم ترین شرایط لازم برای دریافت اقامت آلمان با خرید ملک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انتخاب و خرید ملک مناسب
  • مراجعه به دفاتر اسناد رسمی
  • دریافت و ارائه مدارک پرداخت مالیات
  • بررسی و دریافت وام مسکن
  • ثبت و تایید قرارداد های خرید و فروش
  • و…

شرایط دیگری نیز برای اقامت آلمان با خرید ملک وجود دارد که می توانید به صورت کامل و مفصل از کارشناسان ما جویا شوید.

اقامت آلمان با خرید ملک

نکات مهم جهت اقامت آلمان با خرید ملک

همواره مهاجرت به آلمان و اقامت در این کشور با خرید ملک دارای شرایط و قوانین مشخصی بوده که باید تمامی مهاجران از آن ها مطلع باشند.
علاوه بر آن نکات مهمی نیز جهت اقامت در کشور آلمان با خرید خانه و ملک وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.
بهتر است قبل از خرید ملک ابتدا شرایط بازار مسکن در آلمان را بررسی نموده و اطلاعاتی در این باره از مراجع معتبر به دست آورد.
علاوه بر آن توصیه می شود در انتخاب منطقه مورد نظر خود برای خرید ملک نیز بسیار دقت داشته باشید زیرا قیمت ملک در برخی از مناطق آلمان بسیار بالا بوده و در برخی از مناطق نسبتا ارزان و به صرفه است.
برای دریافت مشاوره در امر اقامت آلمان با خرید خانه و ملک بهتر است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.