دریافت اقامت دائم ایتالیا

دریافت اقامت دائم ایتالیا

دریافت اقامت دائم ایتالیا به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. آیا از هزینه های زندگی در کشور ایتالیا اطلاعی دارید؟ آیا می دانید مراکز معتبر برای دریافت اقامت دائم ایتالیا را چگونه می توان پیدا کرد؟
ایتالیا از جمله کشورهای بسیار امن جهان می باشد که در قسمت جنوب شرقی اروپا واقع شده است.
این کشور آب و هوای مدیترانه ایی دارد و به کشورهای یونان و سوئیس بسیار نزدیک می باشد.
مد و فوتبال از علاقه مندی های مردمان این کشور محسوب می شود. علاوه براین ایتالیا در دنیا به خاط غذاهای بسیار خوشمزه خود هم چون پیتزا و پاستا معروف می باشد.

دریافت اقامت دائم ایتالیا

راه های مهاجرت به کشور ایتالیا

اگر به دنبال دریافت اقامت دائم ایتالیا هستید می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  • تولید فرزند در ایتالیا: یکی از راه های کسب اقامت دائم کشور ایتالیا تولد فرزند شما در این کشور می باشد. تا قبل از سال ۱۹۴۸ امکان انتقال تابعیت کشور ایتالیا از مادر ایتالیایی و پدر غیر ایتالیایی به فرزند متولد شده وجود نداشت، اما بعد از آن سال قانون انتقال تابعیت تصویب شد.
  • ماندن در ایتالیا به مدت ۱۰ سال: یک شهروند غیر ایتالیایی اگر به مدت ۱۰ سال در این کشور اقامت داشته باشد، می تواند به راحتی شهروندی کشور ایتالیا را به دست آورد. علاوه بر این می تواند شهروند اتحادیه اروپا را نیز می تواند بعد از گذشت ۴ سال به دست آورد. شما در این ۱۰ سال می توانید از امکانات کاری این کشور برخوردار شوید.

دریافت اقامت دائم ایتالیا

هزینه های زندگی در کشور ایتالیا

اگر شما قصد مهاجرت به کشور زیبای ایتالیا را دارید بهتر است قبل از مهاجرت از هزینه های زندگی در این کشور مطلع شوید تا با آگاهی بیشتر برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایید.
برای زندگی و اقامت در کشور ایتالیا نیازمند صرف هزینه های مختلفی هستید، که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  هزینه خوراک و غذا: مسلما شما برای زندگی در شهرهای مختلف ایتالیا از جمله ونیز، فلورانس، رم و میلان به خوراک احتیاج دارید. اگر غذای خود را از رستوران ها تهیه کنید، قطعا هزینه شما بیشتر خواهد شد.
  2.  هزینه حمل و نقل: شما برای تردد در شهرهای ایتالیا نیاز به وسیله نقلیه دارید. بهتر است برای کاهش هزینه های زندگی خود در این کشور از وسایل نقلیه عمومی هم چون مترو استفاده کنید.
  3.  تسهیلات زندگی: این مورد شامل هزینه های اجاره منزل می شود. اگر به صورت دانشجو در این کشور اقامت دارید، بهتر است از خوابگاه دانشجویی برای اقامت خود استفاده نمایید تا هزینه های شما کمتر شود.
  4.  هزینه لباس و پوشاک: ایتالیا کشوری است با آب و هوای معتدل که برای اقامت در آن نیاز چندانی به لباس های زمستانی ندارید و بیشتر باید به فکر لباس تابستانی باشید.
  5.  هزینه اوقات فراغت: یکی دیگر از هزینه هایی که برای شما ایجاد می شود، هزینه اوقات فراغت مانند رفتن به سینما است، که اگر از وضعیت مالی خوبی برخوردار نیستید می توانید در این هزینه ها صرفه جویی کنید.

دریافت اقامت دائم ایتالیا

مراکز معتبر دریافت اقامت دائم ایتالیا

دریافت اقامت ایتالیا نیاز به صرف بازه زمانی مشخص دارد که شما باید در این راه صبور باشید.
شرکت ما یکی از مراکز معتبر دریافت اقامت دائم ایتالیا می باشد که به شما راه های کسب شهروندی این کشور را به صورت قانونی نشان می دهد.
شرکت ما در این زمینه از اعتبار بالایی برخوردار است و شما عزیزان می توانید با خیالی راحت کارهای مهاجرتی خود را به ما بسپارید.
مشاورین حقوقی ما در زمینه دریافت اقامت دائم اروپا شما را راهنمایی خواهند کرد.
مهاجرت آسان و بی دردسر را با ما تجربه کنید.