درباره دومینیکا

سهم هتل هیلتون در دومینیکا

سهم هتل هیلتون در دومینیکا

سهم هتل هیلتون در دومینیکا می تواند به عنوان سرمایه گذاری مناسب در این کشور در نظر گرفته شود. معمولا افراد به منظور سرمایه گذاری و گرفتن تابعیت دوم به دنبال راه های مختلفی هستند و ممکن است در این راه اطلاعات کافی را نداشته باشند. از این رو سفیران ملل این مطلب را تهیه کرده است تا افراد بتوانند با در نظر داشتن بودجه ای مناسب به راحتی تابعیت خود را دریافت نمایند.

 

 

برخی از کشورها به منظور اعطای تابعیت، سرمایه گذاری های متفاوتی ارائه کرده اند. که دومینیکا و کشورهای حوزه کارائیب از آن دسته می باشند. افراد می توانند با خرید ملک و یا ثبت شرکت در این کشور تابعیت دوم خود را دریافت نمایند. هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند یکی از راه های سرمایه گذاری را انتخاب نماید. معمولا دولت دومینیکا راه هایی را برای سرمایه گذاری پیشنهاد می کند که یکی از آن ها سرمایه گذاری در هتل هیلتون می باشد.

اگر می خواهید جزئیات این اقدام را بدانید با سفیران ملل همراه باشید. چرا که بررسی تمام شرایط را کارشناسان مجرب تیم انجام می دهند.

راه های سرمایه گذاری در دومینیکا

از راه های سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت دومینیکا خرید ملک و مستغلات می باشد.که فرد باید حداقل ۲۰۰ هزار دلار برای آن هزینه نماید‌. از طرفی می توان به صندوق های دولتی دومینیکا کمک مالی کرد. که این هزینه صرف ساخت مدارس، بیمارستان و کارهای خیریه می شود.

تفاوت این دو با هم در برگشت پذیر بودن هزینه و سرمایه ست. در صورتی که فرد در این کشور با خرید ملک اقدام به دریافت تابعیت نماید، بدون شک می تواند بعد از سه سال سرمایه خود را باز گرداند. در واقع در این مدت سرمایه فرد حفظ خواهد شد، اما با کمک به خیریه پول در اختیار دولت قرار می گیرد و غیر قابل بازگشت می باشد.

 

در این میان پروژه هتل هیلتون مطرح شد که افراد می توانند با شراکت در سهام آن تابعیت دوم خود دریافت نمایند.

 

راه های سرمایه گذاری در دومینیکا

چگونه سهم هتل هیلتون در دومینیکا را خریداری کنیم

برتی خرید سهام این هتل باید ۲۰۰ هزار دلار پرداخت نمایید. و به جز آن شرایط و قوانین شهروندی دیگر نیز باید رعایت شود. در صورتی که بتوانید تابعیت را دریافت کنید. علاوه بر همسر و فرزندان می توانید از این حق برای خواهر، برادر، مادربزرگ و پدربزرگ استفاده نمایید. و تابعیت آن ها را هم بگیرید.

سرمایه گذاری در دومینیکا

علاوه بر سهم هتل هیلتون در دومینیکا فرد متقاضی تابعیت ترجیح می دهد. که با این مبلغ سرمایه گذاری در هتل هیلتون، خانه بخرد تا بتواند در مدتی که امکان فروش ندار با اجاره دادن آن از سرمایه خوابیده خود بهترین استفاده را داشته باشد.

از مزایایی که خرید ملک در دومینیکا دارد، عدم نیاز به پرداخت مالیات می باشد. تنها زمانی که قرارداد بسته می شود هزینه های جانبی و عوارض از فرد گرفته می شود.

لازم است به مدت سه سال خانه خریداری شده در دومینیکا به فروش نرسد.در واقع این ملک به مدت سه سال غیر قابل فروش خواهد بود .و بعد از آن اگر فرد به مدت ۵ سال ملک را نفروشد. می تواند آن را به مهاجر دیگری برای تابعیت بدهد.

مشاوره جهت خرید سهم هتل هیلتون در دومینیکا

همان طور که مشاهده کردید برای دریافت اقامت و تابعیت هر کشور لازم است قوانین آن رعایت شود. اگر شما می خواهید در سهام هتل هیلتون شریک شوید، لازم است اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید و یا با مشاورین کاربلد گفتگو کنید. در این صورت می توانید از خرید خود لذت ببرید و در سود سهام شریک باشید.

اما درصورتی که بخواهید خود سرانه و بدون اطلاعات وارد این کار شوید، قطعا مشکلات زیادی جلوی شما قد علم می کنند.برای اطلاعات بیشتر خرید سهام در دومینیکا کلیک نمایید.

مشاوره جهت خرید سهم هتل هیلتون در دومینیکا

خرید سهم هتل هیلتون در دومینیکا

مشاورین سفیران ملل در تمام مراحل از دریافت پاسپورت تا اخذ تابعیت شما را همراهی می کنند. لازم است برای انجام کارهای اقامت خود به کسی اعتماد کنید.که به او اطمینان دارید در غیر این صورت احتمال دارد ضررهای زیادی پرداخت کنید.

خرید سهم هتل هیلتون در دومینیکا از بهترین راه ها برای دریافت تابعیت دوم می باشد. که در نظر شهروندان یکی از راه های ساده و قابل تاملی ست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.