درباره دومینیکا

فیلمبرداری در دومینیکا + فیلم های ساخته شده در دومینیکا

فیلمبرداری در دومینیکا

الزامات، مزایا، خدمات و رویه های فیلمبرداری در دومینیکا

کمیسیون فیلم دومینیکا منبعی است که تمام نیازهای تهیه کننده را برآورده می کند. هدف تسهیل تولید فیلم مقرون به صرفه، ایجاد دسترسی آسان به تمام زیبایی‌ها و مکان‌های منحصر به‌ فرد موجود در جزیره طبیعی است.

چرا فیلمبرداری در دومینیکا؟

این جزیره کم جمعیت است و 70000 نفر در 289.5 مایل مربع آن ساکن هستند. دومینیکا آرکادیایی با طبیعت بکر است. جنگل های استوایی دو سوم جزیره را پوشش می دهند که 1200 گونه گیاهی را تغذیه می کند. رودخانه‌ها، دریاچه‌ها، نهرها و آبشارها فراوان هستند که از بارندگی سالانه بالای جزیره تغذیه می‌شوند. فیزیک آتشفشانی آن به فعالیت های زمین گرمایی گسترده در بالا و زیر سطح دریا اشاره دارد.

دومینیکا دست نخورده و بهشت ​​یک فیلمساز است که انواع مکان های زیبا، دیدنی و عجیب و غریب را ارائه می دهد. این جزیره دارای مکان های جنگلی و باتلاقی، علفزارها، حرا، نیزارها و گلزارها، جنگل های بارانی بکر و سرسبز، بیش از 300 رودخانه آبشاری، آبشارهای متعدد و دریاچه های آب شیرین، یکی از تنها دریاچه های جوشان موجود در جهان امروزی، سواحل زیبای شنی سیاه و طلایی است. خطوط ساحلی چشمگیر، کوه های سر به فلک کشیده، معماری منحصر به فرد کریول و چندین جنبه دیگر که جادوی واقعی فیلم را ایجاد می کند!

دومینیکا در دریای کارائیب، در وسط زنجیره جزیره، بین جزایر مارتینیک و گوادلوپ واقع شده است. دسترسی راحت از سرزمین اصلی ایالات متحده معمولاً از طریق سن خوان یا سنت مارتن و از اروپا از طریق باربادوس، آنتیگوا، مارتینیک و گوادلوپ است.

 

فیلمبرداری در دومینیکا

 

خدمات ارائه شده برای فیلمبرداری در دومینیکا

کمیسیون فیلم دومینیکا می تواند خدمات زیر را ارائه دهد: کمک در مکان یابی، شناسایی و ایمن سازی مکان ها؛ کمک به اخذ پروانه فیلم، معافیت مجوز کار، معافیت از روادید، مجوزهای ویژه واردات برای اقلامی مانند سلاح گرم (واقعی یا تقلبی)، مواد منفجره، حیوانات، آئروسل، وسایل نقلیه موتوری، غذاهای تازه و گوشت، معافیت معافیت از عوارض گمرکی برای کلیه سرمایه ها و غیره. کالاهای مورد استفاده برای فیلمبرداری؛ کمک به تامین کالاهای محلی، خدمات، استعدادها و خدمه؛ و ایجاد ارتباط بین شرکت تولیدی و ادارات و ادارات دولتی.

 

پشتیبانی از تولید فیلمبرداری در دومینیکا

در نتیجه فعالیت های اخیر فیلمبرداری در سه سال گذشته، دومینیکا مجموعه ای از مردم محلی سخت کوش، مدبر و ماهر و استعدادهای هنری را با نرخ های رقابتی ایجاد کرده است.

 

رویه های فیلمبرداری در دومینیکا

تمام سوالات مربوط به فیلمبرداری در دومینیکا باید به کمیسیون فیلم به آدرس [email protected] ارسال شود.

پیشاهنگی توسط کمیسیون فیلم تسهیل خواهد شد.

پس از تصمیم گیری برای ادامه فیلمبرداری در دومینیکا، یک فرم درخواست مجوز فیلم تکمیل شده باید به همراه نامه قصد فیلمبرداری، طرح کلی پروژه، دوره زمانی تخمینی تولید شما و درخواست مجوز برای کمیسر فیلم ارسال شود. برای فیلمبرداری پس از اعطای مجوز، کلیه مجوزها و شرایط خاص باید از طریق کمیسیون فیلم درخواست شود.

 

امنیت فیلمبرداری در دومینیکا

هنگام فیلمبرداری در دومینیکا حداقل مسائل امنیتی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. هیچ حیوان سمی و خطرناکی در این جزیره وجود ندارد. دومینیکا یکی از کمترین میزان جرم و جنایت را در منطقه دارد و هیچ تهدیدی برای تروریسم در این جزیره وجود ندارد.

 

الزامات فیلمبرداری در کشور دومینیکا

کمیسیون فیلم دومینیکا در اخذ معافیت از مجوزهای کار کمک می کند. همه افراد غیر اتباع ملزم به دریافت مجوز کار هستند. درخواست معافیت باید حداقل پانزده [15] روز قبل از ورود ارائه شود. برای معافیت‌های مجوز کار، فهرستی از پرسنل شامل نام، موقعیت، ملیت، کشور محل اقامت، تاریخ تولد، شماره گذرنامه، کشور صادرکننده و تاریخ انقضا، و همچنین تاریخ‌های تخمینی ورود و خروج باید به کمیسیون فیلم ارائه شود. به همراه دو قطعه عکس پاسپورت از پاسپورت کشور دومینیکا.

کمیسیون فیلم برای دریافت معافیت از عوارض واردات و مالیات تجهیزات و لوازم مورد استفاده در تولید کمک می کند. لیست تجهیزات باید شامل شرحی از تمام تجهیزات با نام، شماره سریال، کشور مبدا و ارزش باشد. این لیست باید حداقل هفت [7] روز کاری قبل از ورود ارسال شود. کلیه تجهیزات باید در هنگام ورود و قبل از خروج با گمرک بررسی و تحویل داده شوند.

همه شرکت های فیلم ورودی باید یک نسخه از بیمه مسئولیت خود را برای مدت زمان تولید خود در دومینیکا به کمیسیون فیلم ارائه دهند.

یک فرم ارزیابی تأثیر که مخارج بخش‌های خدماتی، داده‌های اشتغال و سایر مشخصات را مشخص می‌کند باید طی 7 روز پس از خروج از دومینیکا تکمیل و به کمیسیون فیلم دومینیکا بازگردانده شود.

یک کپی از محصول تکمیل شده قرار است پس از انتشار به کمیسیون فیلم دومینیکا ارسال شود.

 

فیلم ها و برنامه های تلویزیونی فیلمبرداری شده در کشور دومینیکا

کلمبوس – فیلم استودیو یک رنک/ گینزبورو (1948)

The Seventh Sign توسط سه ستاره تصویر (1987)

خانه ارکیده توسط شبکه 4 بی بی سی (1991)

دریای وسیع سارگاسو توسط UWI

روزی روز یکشنبه

چالش Prenupt – رسانه استون هنج (2005)

دزدان دریایی کارائیب – سینه مرد مرده (2005)

دزدان دریایی کارائیب – در پایان جهان (2007)

Pirate Master – Mark Burnett Productions (2007)

 

 

بیشتر بخوانید:

مزایای شهروندی در دومینیکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.