درباره دومینیکا

مزایای پاسپورت دومینیکا و آشنایی با آن

مزایای پاسپورت دومینیکا

مزایای پاسپورت دومینیکا با توجه به ضوابط و شرایطی که برای آن تعریف نموده اند، تا اندازه ای خوب می باشد که بسیاری از افراد برای اخذ آن وسوسه می شوند. باید در نظر داشت که برای دریافت پاسپورت دومینیکا مدت زمان زیادی نیاز نیست و عموما طی 3 ماه نتیجه استعلامات به شما اطلاع رسانی می شود. در این مدت نیازی نیست که به صورت فیزیکی در این کشور حضور داشته و یا به آن سفر نمایید. از سوی دیگر آشنایی با زبان انگلیسی نیز الزامی نیست.

یکی از مزایای پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان این مهم می باشد که برای ایرانیان طی پروسه کوتاهی تشکیل پرونده داده و نتیجه را سریع اعلام می دارد. دومینیکا با ایران از لحاظ اقتصادی در حال فعالیت است و همین امر باعث می شود تا سریع تر وضعیت افراد تابع ایران را مشخص کند تا به اقتصاد و صنعت صادرات و واردات آن ضربه ای وارد نشود.

یکی دیگر از مزایای پاسپورت دومینیکا، این مورد است که تنها کشوری در جهان می باشد که بر اساس سرمایه گذاری، طی مدت کوتاهی تابعیت رسمی به ایرانیان اعطا می نماید. البته توجه به این مورد نیز ضروری است که خیلی از افرادی که قصد اخذ شهروندی این کشور را دارند، تنها برای به دست آوردن جواز ورود به کشورهای دیگر، از این راه وارد می شوند. با به دست آوردن پاسپورت دومینیکا به راحتی می توانید به کشور های دیگر همچون کشوره های حوزه شنگن در اروپا و همچنین انگلستان سفر کنید.

 

مزایای پاسپورت دومینیکا

 

آشنایی با قدرت و مزایای پاسپورت دومینیکا:

علاوه بر مزایای پاسپورت دومینیکا که در بالا عنوان شد، در این بخش به قدرت این پاسپورت نیز پرداخته می شود.افرادی که برای دریافت حق شهروندی این کشور اقدام می نمایند، عموما به دنبال یافتن راه آرامی می باشند که از طریق آن امکان سفر و رسیدن به موقعیت های اقتصادی بهتر را داشته باشند. یکی از مزایای پاسپورت دومینیکا، این مهم است که فرد می تواند دو ملیتی باشد و نیاز نیست تا تابعیت قبلی خود را لغو نموده و از بین ببرد.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا از پاسپورت دوم برای سفر به کشور های اروپایی ، افتتاح حساب های بانکی و … استفاده نمایند. در حالت عادی این مورد نیازمند مراجعات پی در پی به سفارت، آشنایی به زبان و … می باشد، عموما نیز این راه بسیار طولانی است اما با داشتن پاسپورت دومینیکا، شما می توانید تنها طی چند ماه به این مزایا دست یابید. در زیر دلایل انتخاب تابعیت دومینیکا و اخذ پاسپورت آن عنوان شده است:

دومینیکا جز کشور های ارزان جهت خرید پاسپورت است. با حداقل 100 هزار دلار شما می توانید فعالیت خود را آغاز نمایید.
– با پاسپورت دوم خود، شما می توانید به راحتی به کشور های دیگر سفر نموده و در آنجا شرکت و یا حساب بانکی افتتاح نمایید.
– یکی دیگر از مزایای پاسپورت دومینیکا، توجه به این مورد است که با داشتن تابعیت چندگانه، شما آزاد محسوب می شوید. قادر هستید تا برای نسل های بعدی خود نیز این شهروندی را داشته باشید و آرامش را به زندگی آنها هدیه کنید.
– کشور دومینیکا ، توانسته است تا بحران های اقتصادی و شرایط های نامطلوب بهداشتی و آب و هوایی را پشت سر بگذارد، هم اکنون در زمان سازندگی و رشد قرار دارد و به همین دلیل شرایط را آسان تر از حد معمول در نظر گرفته است تا سریع تر به اهداف خود برسد.

 

پاسپورت دوم

 

نکته مهم در خصوص دریافت پاسپورت دومینیکا:

یکی از مزایای پاسپورت دومینیکا که توجه به آن مهم است، در نظر گرفتن این مهم می باشد که در دومینیکا تمام شرایط فردی که پاسپورت آن را دارد با شخصی که مدت ها شهروند آنجا است، کاملا یکسان در نظر گرفته شده است. این پاسپورت ها دارای اعتبار 10 ساله می باشند و می توان به صورت مادام العمر آن را تمدید نمود. جالب است که در نظر داشته باشد، پاسپورت دومینیکا در هیچ شرایطی باطل نمی شود. برای تمدید پاسپورت نیز، هزینه اندکی دریافت می شود لذا تمام شرایط فراهم شده است که به راحتی بتوانید حق شهروندی این کشور را بدست آورید.

یکی دیگر از مزایای پاسپورت دومینیکا، این مورد است که لازم نمی باشد حتما یک آدرس تایید شده در دومینیکا ارائه دهید، لذا با آدرس محل سکونت فعلی خود نیز می توانید اقدام نمایید و شرط حضور در خاک نیز ندارد.

 

سفیران ملل

2 thoughts on “مزایای پاسپورت دومینیکا و آشنایی با آن

  1. Dina گفت:

    ببخشید من درست متوجه نشدم یعنی اگه پاسپورت دومینیکارو بگیریم میتونیم بدون این که تابعیتشو لغو کنیم مثلا پاسپورت ایتالیارو هم بگیریم اینطوری تابعیت دوتا کشورو داشته باشیم؟

    1. بله ممانعتی نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.