مکان های دیدنی آلمان که نباید از دست بدهید!

مکان های دیدنی آلمان که نباید از دست بدهید!

مکان های دیدنی آلمان بعد از اتحاد آلمان شرقی و غربی و با حفظ منابع طبیعی و آثار تاریخی آلمان به لیست پر بازدید ترین کشور های اروپایی اضافه شده است. برلین پایتخت آلمان به عنوان خیره کننده ترین پایتخت کشور های اروپایی شناخته شده است. اما گذشته از این دارای تاریخ و تمدن زیادی در دیگر شهر های آلمان است که به طور مختصر به مکان های دیدنی آلمان نگاهی می اندازیم:

بنای نبرد ملت ها

یکی از برجسته ترین بناهای تاریخی در اروپا بنای نبرد ملت ها در شهر لامپزیگ آلمان است. در حقیقت این بنا یک یاد بود از نبرد لایپزیگ در جنگ های ناپلئون ساخته شده است که در سال ۱۸۱۳ این جنگ اتفاق افتاده است ولی در سال ۱۹۱۳ از این بنا رو نمایی شده است. امروزه از بنای نبرد ملت ها به عنوان موزه استفاده می کنند.

کوه های هارز آلمان

از بلند ترین رشته کوه های آلمان کوه های هارز آلمان است که در آن منطقه خانه های سنتی با معماری های قدیمی و رودخانه های پر آب وجود دارد. نویسندگان معروف برادران گریم بیشتر قصه های اولیه خود را از این کوه ها آغاز کرده اند. این منطقه همچنان بکر و دست نخورده است به دلیل اینکه تعداد توریست های محدودی به این منطقه می روند و بیشتر بومی نشین هستند.

کلیسای جامع آخن

قدیمی ترین کلیسای شمال اروپا کلیسای جامع آخن در مرز بلژیک و هلند است. ساخت این کلیسا از زمان قرن هشتم میلادی آغاز شده است که طرح های ترکیبی از سبک های گوتیک و کارولینجی در آن به چشم می خورد.

پارک ملی ساکسون

در نزدیکی کوه های آلپ پارک ملی وسیعی به نام ساکسون وجود دارد. وسعت این پارک ملی به حدی است که تا جمهوری چک ادامه پیدا کرده است. درون این پارک رودخانه آلپ و کوه های صخره ای وجود دارد که برای صخره نوردی بسیار مناسب است. همچنین کوهپیمایی از محبوب ترین ورزش ها در این کوهستان می باشد.

شهر رویایی روتنبورگ

تمامی خانه های روستایی روتنبورگ مانند روستاهایی است که در کتاب های قصه دیده اید. در این شهر یک مرکز شهر با میدان قرون وسطی دارد که از آن زمان تا به امروز به همان شکل دست نخورده باقی مانده است. مشهور ترین قسمت شهر میدان بازار است که در جنب آن برج سالن شهرداری قرار دارد که در قرن سیزدهم میلادی ساخته شده است.

مکان های ذکر شده بالا تنها بخش کوچکی از آثار تاریخی آلمان بود. علاوه بر آثار تاریخی و گردشگری مکان های تفریحی زیادی نیز دارد که مردم این کشور تمایل دارند تا در زمان تعطیلات در کشور خود سپری کنند.

اگر با دیدن این همه جاذبه های خیره کننده در آلمان علاقه مند شدید تا اقامت آلمان را دریافت کنید بهتر است با گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی تماس حاصل فرمایید. پکیج های اقامتی آلمان در راستای سرمایه گذاری و ثبت شرکت است، زیرا این روش یکی از پر بازده ترین و سریع ترین راه های گرفتن اقامت کشور های اروپایی به ویژه آلمان است. گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی با ضمانت کامل اقامت آلمان و ویزای شینگن را دریافت می کند.