کارت اقامت موقت آلمان

دریافت کارت اقامت موقت آلمان نیازمند شرایط و ضوابطی است که تنها با اجرای آنها می توان به آن دست یافت چرا که در غیر این صورت دسترسی به آن غیرممکن خواهد بود.

کارت اقامت موقت آلمان

اخذ کارت اقامت موقت آلمان

اقامت آلمان به دو شکل قابل دریافت است و افراد می توانند متناسب با اهداف و خواسته ی خود به اخذ هر کدام بپردازند.
اقامت آلمان به صورت موقت و دائم قابل دریافت می باشد که لازمه ی دریافت هر کدام ارائه مدارک و ایجاد شرایطی متناسب با قوانین می باشد.
در اقامت موقت شاهد وجود محدودیت زمانی جهت انجام فعالیت و اهداف مورد تظر می باشیم.
اخذ اقامت موقت آلمان برای به انجام رسانیدن اهداف کوتاه مدت می باشد و افراد بعد از اتمام مدت زمان مجوز حضور در کشور باید آنجا را ترک نمایند و یا بر اساس قوانین مربوطه به تمدید مدت اقامت خود بپردازند.
جهت اخذ کارت اقامت موقت آلمان باید دلایل محکم و قانع کننده ای را ارائه داد و باید با مدارک ارائه شده این اطمینان را داد که به کشور مبدا باز خواهید گشت.
معمولا آنچه می تواند اختمال موفقیت افراد را در دریافت کارت اقامت یاری نماید ارائه ی دلایل و مدارک محکم تر می باشد بنابراین افراد هنگام ارائه ی مدارک خود باید به این موضوع دقت فراوانی داشته باشند.

کارت اقامت موقت آلمان

اهداف رایج جهت اخذ کارت اقامت موقت آلمان

همانطور که در بالا اشاره کردیم افراد جهت اخذ اقامت موقت آلمان باید دلایل و اهداف محکمی داشته باشند تا از این طریق بتوانند شانس موفقیت خود را در این زمینه افزایش دهند.
طبق آمار موجود معمولا افرادی که موفق به اخذ اقامت موقت المان شده اند اهداف مشخصی را ارائه داده اند به طوری که درخواست آنها بدون کوچکترین مانعی مورد قبول واقع شده است.
در بررسی های کلی لیست این اهداف را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

• اقامت جهت تحصیل دانشگاهی
• اقامت جهت آموزش حرفه ای و شغلی
• اقامت جهت کار
• اقامت جهت پژوهش و تحقیق
• اقامت برای کار آزاد
• اقامت به دلایل حقوق بین المللی، انسانی و سیاسی
• اقامت به دلیل وجود شرایط سخت
• اقامت به دلیل نیاز به حمایت موقت

کارت اقامت موقت آلمان

پذیرش درخواست اقامت موقت آلمان چه افرادی امکان پذیر است؟

معمولا جدا از اهداف و دلایل محکم افرادی خاص مورد پذیرش جهت اقامت قرار می گیرند از این رو بعد از بررسی اهداف باید این مورد مهم را نیز مورد بررسی قرار داد چرا که تنها پذیرش درخواست اقامت افراد ذیل به طور قطعی انجام می شود:

• همسر تابع آلمانی
• فرزند کوچک تابع آلمانی
• پدر و ماد بچه دارای تابعیت آلمان
• همسر تابع کشورهای خارجی
• فرزند کوچک تابع کشورهای خارجی
این افراد به راحتی می توانند اقامت موقت آلمان را دریافت نمایند و طبق قوانین موجود گاها توانایی تبدیل آن را به صورت دائم نیز خواهند داشت چرا که برخی از افراد نیازمند زمان بیشتری جهت انجام کارهای خود می باشند و محدودیت زمانی موجود اجازه ی به پایان رساندن فعالیت شان را نخواهد داد.

کارت اقامت موقت آلمان

دریافت مشاوره جهت اخذ کارت اقامت موقت آلمان

دریافت کمک در جهت اخذ کارت اقامت موقت آلمان تنها از طریق مشاوران آگاه و خبره در این زمینه امکان پذیر است بنابراین افراد قبل از باور هر ادعایی باید نسبت به صحت آن اطمینان حاصل کنند چرا که بسیاری از افراد به دنبال کسب منافع و سودهای زودگذر خود را به عنوان مشاوران حرفه ای و حاذق جا می زنند.
دریافت مشاوره می تواند کمک بسیاری به کوتاه کردن زمان مورد نیاز جهت اخذ اقامت موقت کشورهایی چون آلمان کند و از طرفی می توان راه ها و میانبرهای موجود را نیز از این طریق مطلع شد.
بسیاری از افراد با کمک مشاوران حرفه ای می توانند به راحتی در هزینه های مصرفی جهت اخذ اقامت نیز صرفه جویی کنند چرا که گاها افراد با نداشتن آگاهی کافی دست به اقداماتی می زنند که ممکن است برایشان هزینه های گزافی را در بر داشته باشد.