به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

289 021-284

info@safiranmelal.com

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه طبقه 13

تهران - ایران

گرفتن اقامت آلمان از طریق خرید ملک

گرفتن اقامت آلمان از طریق خرید ملک

بسیاری از افراد از طریق خرید ملک توانسته اند گرفتن اقامت آلمان را برای خود راحت تر کنند چرا که گرفتن اقامت آلمان از طریق خرید ملک در واقع نوعی سرمایه گذاری به شمار می آید.

گرفتن اقامت آلمان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و گرفتن اقامت آلمان

بسیاری از افراد راه های سرمایه گذاری در کشورهای دیگر را برای گرفتن اقامت انتخاب می نمایند چرا که از این طریق می توانند آزادی عمل و انتخاب بیشتری داشته باشند.
در بین راه های متعدد سرمایه گذاری می توان خرید ملک را نام برد که بسیاری از افراد آن را به روش های دیگر ترجیح می دهند.
البته این روش برای افرادی مناسب که از نظر مالی دغدغه و مسئله ی خاصی نداشته باشند چرا که نیاز است طبق قوانین برای مدتی در کشور مقصد اقامت داشته باشید.
در واقع قوانین متعددی در رابطه با سرمایه کذاری در کشورهای مختلف وجود دارد که معمولا افراد قبل از اقدام و دست زدن به هر فعالیتی آنها را مورد بررسی قرار می دهند.
آلمان نیز برای متقاضیان شرایطی را قرار داده ک افراد می توانند با احراز آنها اقامت و تابعیت این کشور را بدست آورند.

گرفتن اقامت آلمان از طریق خرید ملک

فرآیند گرفتن اقامت آلمان از طریق خرید ملک

صاحب خانه شدن در کشورهای دیگر نیازمند طی کردن مراحل متعددی می باشد که در واقع می توان گفت فرآیند کوتاه مدتی است که افراد می توانند با استفاده از آن انجام فعالیت های دیگر را در تمام کشورهای دیگر به صورت آزادانه صورت بخشند.
در واقع در ابتدا نیاز است افراد یک پیش قرارداد با نقل جزییاتی در رابطه با ارزش کلی ملک و میزان سپرده خود داشته باشند تا بتوانند وارد مراحل بعدی یعنی استعلام های مربوط به اموال غیرمنقول، وضعیت بانکی و دریافت ثبت اراضی و املاک شوند.
مرحله ی دوم تنها در صورتی قابل اجرا می باشد که یکی از محضرهای کشور آلمان مسئولیت تمامی استعلام ها را بر عهده بگیرند.
بعد از آن طی مدت زمان مشخص و پشت سر گذاشتن مراحل متعدد می توان بعد از عقد قرارداد صاحب خانه شد.
جهت عقد قرارداد بین خریدار و فروشنده نیازی به مراجعه به دفاتر ثبت رسمی نمی باشد اما جهت حفظ منافع خود و طرف دیگر قرارداد بهتر است از روش های رسمی ثبت استفاده نمایید.

گرفتن اقامت آلمان از طریق خرید ملک

چندین پیشنهاد جهت گرفتن اقامت آلمان از طریق خرید ملک

همانطور که در بالا اشاره کردیم نیاز است قبل از اقدام به خرید ملک جهت گرفتن اقامت در کشورهای اروپایی چون آلمان به بررسی برخی عوامل بپردازید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن تصمیم نهایی خود را اخذ کنید.
از جمله عواملی که نیاز است مورد بررسی قرار دهید می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• بررسی کامل بازار
• استفاده از یک کمک حرفه ای در خرید
• استخدام یک نماینده قانونی
• ترجمه مدارک مهم
• صرفه جویی در پول در پرداخت مسکن
هر کدام از موارد بالا می تواند در گرفتن بهترین تصمیم به شما کمک کند خصوصا استخدام یک نماینده ی قانونی.
نماینده های قانونی در واقع وکلایی می باشند که آشنایی کامل با قوانین کشور آلمان دارا می باشند و در واقع توانایی این را دارند که مانع از دست رفتن سرمایه افراد شوند.

گرفتن اقامت آلمان از طریق خرید ملک

هزینه های مربوط به زندگی در آلمان

زندگی در هر کشوری هزینه های مخصوص به خود را دارا می باشد و این موضوع اولین موردی است که افراد قبل از اقدام به هر فعالیتی جهت اخذ اقامت کشورهای اروپایی به آن دقت می نمایند.
آلمان از جمله کشورهایی است که در دسته بررگترین صادرکننده ها قرار دارد اما از نظر تامین مواد اولیه به کشورهای دیگر وابسته می باشد.
در واقع انچه می تواند درآمد افراد را مشخص کند رشته تحصیلی و میزان سابقه فعالیت می باشد به طوری که افراد دارای سابقه ی کار پایین تر از حقوق و مزایای کمتری به نسبت افراد با سابقه برخوردار می باشند.
البته باید گفت هزینه های زندگی در کشور آلمان از شهری به شهر دیگر متفاوت است و افراد می توانند متناسب با سطح اقتصادی و معیشتی خود و به انتخاب هر کدام بپردازند.