به سایت رسمی سفیران ملل خوش آمدید

289 021-284

info@safiranmelal.com

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه طبقه 13

تهران - ایران

گرفتن اقامت آلمان با ازدواج

گرفتن اقامت آلمان با ازدواج

گرفتن اقامت آلمان با ازدواج  با ازدواج امکان پذیر است و افراد می توانند به صورت کاملا قانونی مراتب مربوطه را طی نمایند چرا که این روش به صورت حتمی می تواند منجر به اعطای اقامت و تابعیت این کشور شود.

گرفتن اقامت آلمان با ازدواج

گرفتن اقامت آلمان با ازدواج صوری

در بین راه های متعدد اخذ اقامت کشور آلمان می توانیم شاهد وجود راه هایی از طریق ازدواج باشیم که ارزان تر و حتمی از روش های دیگر به شمار می آید.
اما گاها اقداماتی را شاهد می باشیم مبنی بر اینکه افراد با ثبت ازدواج های صوری به دنبال اخذ اقامت این کشور می باشند تا بتوانند به اهداف و رویاهای چندین و چند ساله ی خود رنگ حقیقت ببخشند.
اما باید گفت این روش ها سالهاست که رو به بطلان است و افرادی که از این طریق اقدام به اخذ اقامت نموده اند با بن بست روبرو شده اند چرا که قبل از اعطای اقامت و تابعیت به صورت دقیق و موشکافانه مدارک و شواهد موجود از طریق مراجع مربوطه مورد بررسی قرار داده می شود.
بنابراین بهتر است به دنبال راه های راحت و آسان و در عین حال قانونی باشید تا بتوانید اقامت خود را از این طریق اخذ نمایید و پس از گذراندن دوره ی انتظار به طور حتم به آنچه در نظر دارید برسید.

گرفتن اقامت آلمان با ازدواج

معایب و محدودیت های گرفتن اقامت آلمان با ازدواج

همانطور که می دانید در زمینه اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج مزایای بسیاری وجود دارد که افراد می توانند با بررسی آنها به طور کامل بر آنها واقف شوند اما می دانید که به دنبال وجود هر مزیت می توان شاهد وجود معایب و محدودیت هایی نیز بود که بررسی آنها خالی از لطف نیست.
از جمله این محدودیت ها می توان موارد زیر را نام برد:

• دارا بودن مدرک زبان حداقل A1
• دارا بودن شغل همسر آلمانی با درآمد تقریبا بالا
• ملزم شدن به زندگی کردن در آلمان در ۱۸ ماه اول زندگی

گرفتن اقامت آلمان با ازدواج

موسسه های حقوقی موجود در زمینه اخذ اقامت آلمان

در بین کسب و کارهای متعدد موجود در دنیا بسیاری از موسسات نیز مشغول به فعالیت می باشند که با هدف کمک به افراد در جهت اخذ اقامت کشورهای مختلف دایر شده اند.
باید گفت که این موسسات نیازمند مشاوران و کارشناسان حرفه ای در جهت کمک به افراد می باشند چرا که باید این افراد اطلاعات کافی را در این زمینه دارا باشند.
مطلع بودن از شرایط اعطای اقامت و تابعیت هر کشور، روش های موجود در رابطه با اخذ اقامت و همچنین مزایا و معایب مربوط به هر روش از جمله ملزوماتی است که یک کارشناس باید از آن برخوردار باشد.
افراد می توانند جهت افزایش احتمال موفقیت خود در زمینه اخذ اقامت کشور مورد نظر به موسسات حقوقی مراجعه کنند و اطلاعات لازم را در این جهت کسب نمایند.
البته انتخاب موسسه معتبر بیشتر از هر چیز دارای اهمیت است و افرادی که قصد گرفتن اقامت آلمان را نیز دارند می توانند با کمک و یاری کارشناسان این موسسات حقوقی هدف خود را دنبال کنند.

گرفتن اقامت آلمان با ازدواج

بهترین شهرهای آلمان جهت زندگی و اقامت

از آنجا که آلمان شهرهای مختلفی را دارا می باشد باید گفت یکی از سوالات و دغدغه های موجود در ذهن هر فردی که به دنبال اخذ اقامت می باشد انتخاب شهر مقصد واقع در آلمان می باشد.
افراد لازم است قبل اقدام به ارائه درخواست خود مبنی بر اخذ اقامت و تابعیت تمام شهرهای این کشور را مورد بررسی قرار دهند و انتخابی نزدیک به شرایط و خلق و خوی خود داشته باشند.
در واقع قبل از انتخاب شهر مقصد باید شرایط روحی، مالی و شغلی خود را با مردم و فرهنگ آنها مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین انتخاب را در این راستا داشته باشید.
از جمله بهترین شهرهای آلمان جهت زندگی و اقامت شامل موارد زیر می باشند اما قبل از انتخاب هر کدام باید به طور کامل همه ی جوانب موجود را در نظر گرفت:

• هامبورگ
• فرانکفورت
• برلین
• دوسلدورف